Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar pdf oku indir

tarafından
21
Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar pdf oku indir

Engin Geçtan’ın 1975’te yayımlanan bu ilk kitabı, yalnızca akademik çevrelerde yaygın biçimde kullanılmakla kalmayıp, aynı zamanda dinamik psikiyatri alanına ilgi duyan geniş bir okur kesiminin de başucu kitabı olmuş, on altı baskı yapmış klasik bir yapıt.

“Temel Kavramlar”, “Psikodinamik Psikiyatri” ve “Ruhsal Bozukluklar” başlıklı üç bölümden oluşan kitap, alanının temel kavramlarını tanımlaması, bunları psikiyatri tarihi içine yerleştirmesi ve belli başlı yaklaşım tarzlarını ve tartışma noktalarını içermesi nedeniyle, günümüzde de bir giriş kitabı ve temel kaynak olma niteliğini koruyor.
 

Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar isimli 396 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Engin Geçtan tarafından kaleme alınmış ve METİS YAYINLARI yayınevinin 01.06.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı pdf oku indir başlıklı makalemizde Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı indir, Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı oku ve Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.