Polikuşka (Kısa Klasik) pdf oku indir

tarafından
10
Polikuşka (Kısa Klasik) pdf oku indir

Gerçek bir olaydan esinlenen bu uzun öykü toprak kölesi Polikuşka’nın hikâyesini anlatır. Köyde sahtekârlıklarıyla tanınan  Polikuşka’ya bir şans daha vermek isteyen toprak ağası hanımı, kasabaya ulaştırılmak üzere ona yüklü bir miktarda para emanet eder. Bütün bir köyün hayatını derinden sarsacak olayların fitili böylece ateşlenmiş olur.
Savaş ve Barış, Anna Karenina gibi başyapıtlarıyla tanıdığımız Tolstoy’un, toprak kölelerinin hayatına ışık tuttuğu, derin psikolojik ve ahlaki analizler içeren bu öykü, türün en parlak örneklerinden biri.
 

Polikuşka (Kısa Klasik) isimli 88 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Lev N. Tolstoy tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 25.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beter Ol Mitat Karaman! pdf oku indir başlıklı makalemizde Beter Ol Mitat Karaman! indir, Beter Ol Mitat Karaman! oku ve Beter Ol Mitat Karaman! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Polikuşka (Kısa Klasik) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.