Piyano Eşlikli Solfej (Qrkod Destekli) pdf oku indir

Piyano Eşlikli Solfej (Qrkod Destekli) pdf oku indir

Bu kitap Özel Müzik Okulları, Güzel Sanatlar Liseleri, Güzel Sanatlar Fakülteleri, Konservatuarlar, Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalları’nda eğitim gören öğrencilere; bu kurumlarda görev yapan pedagoglara ve öğretmenlere yöneliktir. Kitap iki bölüm ve on üç konudan oluşmaktadır. Birinci bölümde, deşifre için solfej parçaları bulunmaktadır. İkinci bölümde ise deşifre solfej parçalarının piyano eşlikli yazımı bulunmaktadır. Konular: Natürel (Doğal) Majör, Natürel (Doğal) Minör, Armonik Minör, Melodik Minör, Eksik Ölçü, Suskular, Senkop, Üçleme, Sekvens, Uzatma Noktası, Uzatma Bağı, Yönelme ve Modülasyonlardan oluşmaktadır. Kitapta, solfej parçalarının altında piyano eşliğini sağlayan iki karekod bulunmaktadır. Bu karekodlardan ilki melodisiz sadece piyano eşliğini, ikincisi ise melodiyle birlikte piyano eşliğini çalmaktadır. Karekodlar sayesinde, deşifre edilen solfejin hem piyano eşlikli hem de melodiyle birlikte piyano eşliği kullanılarak, solfej parçalarının bireysel çalışılmasına olanak sağlanmıştır.
 

Piyano Eşlikli Solfej (Qrkod Destekli) isimli 133 sayfadan oluşan kitap ; Mariya Demir tarafından yazılmış ve FENOMEN YAYINCILIK yayınevinin 23.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Piyano Müziğinde Yeni Örnekler pdf oku indir başlıklı makalemizde Piyano Müziğinde Yeni Örnekler indir, Piyano Müziğinde Yeni Örnekler oku ve Piyano Müziğinde Yeni Örnekler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Piyano Eşlikli Solfej (Qrkod Destekli) pdf oku indir - PDF indir