Peygamber’in Aynaları pdf oku indir

Peygamber’in Aynaları pdf oku indir

Güneş, yakın yıldızlarını biraz daha yaklaşmaya çağırdı kendine. Sonra abasının kanatlarını açıp şefkatle sardı onları. Olacak gibi değil ama oldu, güneş sisteminin en parlak yıldızları bir örtünün altında toplandılar. Dudakları kilitlendi heyecandan. Nefesleri kalp çekicinin altında şekilden şekle girdi. Işıklarını aldıkları kaynağa bu kadar yakın olmamışlardı hiç. Aynı abanın altında olmak, evrendeki değerlerini yeniden belirlemişti. Yalnız onlar değil, bütün kâinat nefesini tutmuş güneşin dudaklarının kımıldamasını bekliyordu.
 
Peygamber’in Aynaları, otuz üç sahabinin hayatını merkeze alarak asıl merkez olan Son Peygamber’e yaklaştırıyor bugünün okurunu. Edebiyatın büyülü çatısı altında asırlar aradan çekilerek Asr-ı Saadet bütün güzelliğiyle yeniden kuruluyor.
 

Peygamber’in Aynaları isimli 263 sayfa yazılmış olan bu kitap ; A. Ali Ural tarafından kaleme alınmış ve ŞULE YAYINLARI yayınevinin 07.05.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yılanı Öldürseler pdf oku indir başlıklı makalemizde Yılanı Öldürseler indir, Yılanı Öldürseler oku ve Yılanı Öldürseler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Peygamber’in Aynaları pdf oku indir - PDF indir