Pasaklı’nın Sanat Galerisi pdf oku indir

Pasaklı’nın Sanat Galerisi pdf oku indir

Doğadan, çiçeklerden ve arkadaşlarından aldığı ilhamla kendine özgü işler yapan gübre böceği Pasaklı’nın ve ona eşlik eden arkadaşları Küflü, Tozlu ve Kirli’nin hikâyesi. Pasaklı yeteneğini uzun sürmeden keşfeder, kendine özgü çalışmalarını hazırlar ve arkadaşları için bir sanat galerisi açar
 
Pasaklı ağır gübre toplarını kaldıramaz. O, diğer gübre böcekleri kadar güçlü değildir. Tam da morali bozukken yanından geçen bir kelebek ona farklı bir ışık yakar ve gücün farklı şekillerde olabileceğini fark etmesini sağlar. Pasaklı, önce çiçek yapraklarından sonra da çiçek tozundan yaratıcılığını kullanarak yeni eserler hazırlar.
 
Yaptığı eserler arkadaşları tarafından “Zaman kaybı!” olarak yorumlansa da Pasaklı bunları düşünmeden her gün farklı şeyler hazırlayıp kendi sanat galerisini açmak için sabırsızlanmaktadır.
 

Pasaklı’nın Sanat Galerisi isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Jo Rooks tarafından yazılmış ve SABRİ ÜLKER VAKFI YAYINLARI yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Pasaklı’nın Sanat Galerisi pdf oku indir - PDF indir