Pardayanlar 8 / Pardaillan’ın Milyonları pdf oku indir

Pardayanlar 8 / Pardaillan’ın Milyonları pdf oku indir

“İstersem bunların hepsi benim olur… Haydi Jehan, işte hazineler önünde duruyor. Bu kıymetli taşlardan yalnızca birkaç tanesini alsan bile zengin oldun demektir. Koca yığından birkaç taşın eksik olduğunu kim fark edecek ki?”
 
Fausta’nın saklı hazinesi gizemini korumaktadır. Hazinenin peşinde olanlar ise giderek daha kindar, daha bencil ve daha acımasız bir yaratığa dönüşürler. Tabiri caizse hazine bir ayna görevi görür ve ona bakanları gerçek yüzleriyle tanıştırır; böylece dost da düşman da açığa çıkar.
Hazinenin koşturmacası sürerken, Kral IV. Henri’ye birtakım suikastlar düzenlenmeye başlar. Kraliçe Marie de Médicis’in gizli sevgilisi Concini, kralı ortadan kaldırıp Fransa’ya hükmetmek için her fırsatı değerlendirir. Concini’nin eşi Léonora da güç ve para uğruna bu yasak aşka göz yumarak Concini’ye yardım eder.
 

Pardayanlar 8 / Pardaillan’ın Milyonları isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Michel Zevaco tarafından yazılmış ve DEDALUS KİTAP yayınevinin 13.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sonsuzluğun Kıyısında pdf oku indir başlıklı makalemizde Sonsuzluğun Kıyısında indir, Sonsuzluğun Kıyısında oku ve Sonsuzluğun Kıyısında pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pardayanlar 8 / Pardaillan’ın Milyonları pdf oku indir - PDF indir