Parçalanma pdf oku indir

tarafından
18
Parçalanma pdf oku indir

“Sabahtan öğlene kadar ‘insan bir girdaptır, insan bir girdaptır,’ diye tekrarlayıp durdum. Daha iyisini bulamıyorum, çok yazık!
“Kuş pazarı. Şu pır pır eden küçücük bedenlerde ne biçim bir güç, ne biçim bir azim var! Bu hiçin içinde kök salıyor yaşam; bir parçacık maddeye can veren, ve zaten bizzat o maddeden çıkan ve onunla birlikte yok oluveren acıklı şey… Ama hayretim geçmiyor: Bu hummayı, bu kesintisiz dansı, bu temsili, yaşamın kendi kendisine sunduğu bu gösteriyi açıklayabilmek ne mümkün. Ne müthiş bir tiyatro şu nefes denen şey!”
 

Parçalanma isimli 160 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Emil Michel Cioran tarafından kaleme alınmış ve METİS YAYINLARI yayınevinin 15.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çankaya (Ciltli - Özel Baskı Büyük Boy) pdf oku indir başlıklı makalemizde Çankaya (Ciltli - Özel Baskı Büyük Boy) indir, Çankaya (Ciltli - Özel Baskı Büyük Boy) oku ve Çankaya (Ciltli - Özel Baskı Büyük Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Parçalanma pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.