Paragrafta Hız Soru Bankası pdf oku indir

Paragrafta Hız Soru Bankası pdf oku indir

Sevgili Sınav Tayfası,
Siz bu yazıyı okurken ben yılların tecrübesi ve emeğiyle elimden geleni yapmış olmanın verdiği huzurla çalışmaya devam edeceğim.
ÖSYM’nin tüm sınav arşivindeki sorular delik deşik edilerek, tek tek tüm seçenekleri, parçaları tarayarak oluşturduğumuz bu kitaplarımız tüm sınavlar için (YKS, TYT, KPSS, DGS, ALES vs.) hazırlanmıştır.
ÖSYM’nin şimdiye kadar yaptığı tüm sınavların paragraf analizlerinden oluşan “Paragrafın Matematiği” kitabımızdan ÖSYM’nin bakış açılarına, genel doğrularına, çeldirici tuzaklarına, paragrafta kilit cümlelere, anahtar ifadelere ve bunların seçeneklere nasıl taşındığına, metin analizlerine, muhakeme çalışmalarına, her soru tipi için ayrılmış bölümlerde adım adım pratik yaklaşımlara ve her soru tipine özel paragraf özelliklerine özenle çalışın.
ÖSYM’nin paragraf stratejilerinden oluşan “Paragrafta Hız” kitabımızdan her soru tipine özel hazırlanmış hız kazandıran stratejik yaklaşımlara ve taktiklere çalışıp ardından ÖSYM tarzı testleri çözün.
Hale Hoca Youtube kanalındaki “ÖSYM’NİN PARAGRAFI” ders videolarını can kulağıyla dinleyin ve “Profesyonel Paragraf Kampı” programıyla hareket ederek kitapları bitirin.
Hale Hoca Youtube kanalımda sınava kadar yanınızda olmaya devam edeceğim.
Çalışmalarım boyunca yanımda olan aileme, kitaplarımın hazırlık sürecinde emeklerini ve tecrübelerini esirgemeyen Yüksek Başarı ailesinin profesyonel yayın ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Şimdiden hepinize başarılar diliyorum.
 

Paragrafta Hız Soru Bankası isimli 466 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve TONGUÇ AKADEMİ yayınevinin 22.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2022 DGS Türkçe Soru Bankası pdf oku indir başlıklı makalemizde 2022 DGS Türkçe Soru Bankası indir, 2022 DGS Türkçe Soru Bankası oku ve 2022 DGS Türkçe Soru Bankası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Paragrafta Hız Soru Bankası pdf oku indir - PDF indir