Para Nasıl Kaybedilir? pdf oku indir

Para Nasıl Kaybedilir? pdf oku indir

Bıkmış Broker, namıdiğer “Babo” olarak bilindi. Bir dönem moderatörlüğünü yaptığı, ülkenin bir numarası “hisse.net forum”da bu lakabıyla tanındı, sevildi. Alışılmışın aksine kimliğini, bilgisini, tecrübesini forumlarda hiç saklamadı. Çok sayıda hevesli genç teknik/temel bilgi talep ettiğinde bilgisini esirgemedi ve onların yetişmesine katkı sağladı. “Altın Vuruş” saptamalarıyla endeks dönümleri öncesine ışık tuttu. Net analizlerini genelde neşeyle harmanladı, zevkle okunanan kendine özgü bir stil oluşturdu. Çomak soktuklarının saldırılarında ısrarla analizlerinin arkasında durdu. Ancak kesinlikle kavgaya dönüştürmedi, yazıyla atıştıklarıyla bile bir zaman sonra aynı masada oturmayı bildi. Yurdumuzun borsasının tarihini bir de iyi bir analist, güzel bir kalp, varlığıyla övünülecek bir dost olan Babo’nun gözünden izleyin derim.
Serdar Kuşçuoğlu
 

Para Nasıl Kaybedilir? isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Nedim Kutan tarafından yazılmış ve STABİL KİTAP yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlkeler: Hayat-İş (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde İlkeler: Hayat-İş (Ciltli) indir, İlkeler: Hayat-İş (Ciltli) oku ve İlkeler: Hayat-İş (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Para Nasıl Kaybedilir? pdf oku indir - PDF indir