Özlü Hutbeler pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Özlü Hutbeler pdf


Özlü Hutbeler pdf

İnsanları bilgilendirme yöntemlerinden biri de mutlaka hutbelerimizdir. Ülkemizde yapılan bir araştırma anketinin katılımcılarının %70’nin Cuma namazına gittikleri görülmüştür. Bu eserimizde hutbe ile ilgili bilgiler ve fıkhı farklılıkları incelenmektedir.
Sahabilerin hayatlarında veya doğanın bize işaret ettiği ayeti ilahilerden dersler çıkartılmaya almaya gayret gösterilmiştir. 40 hutbenin derlendiği bu eseri okurken hem ders alarak hayatımıza aktaracak hem de etrafınıza aktararak başkalarının yaşamasına vesile olunması arzu edilmiştir.
Ayrıca sahabilerin hutbeleri de Arapça ve Türkçe olarak okuyucusuna sunulmuştur.
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap M. Cüneyt Kavşut tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nokta Şerhi Nuru’l-Arabi Külliyatı 5. Cilt pdf başlıklı makalemizde Nokta Şerhi Nuru’l-Arabi Külliyatı 5. Cilt indir, Nokta Şerhi Nuru’l-Arabi Külliyatı 5. Cilt oku ve Nokta Şerhi Nuru’l-Arabi Külliyatı 5. Cilt pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Özlü Hutbeler pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?