Ozan ve Ezgi’yle Dinle Seti (5 Kitap) pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir
  • Anasayfa
  • Genel
  • Ozan ve Ezgi’yle Dinle Seti (5 Kitap) pdf oku indir

Ozan ve Ezgi’yle Dinle Seti (5 Kitap) pdf oku indir


Ozan ve Ezgi’yle Dinle Seti (5 Kitap) pdf oku indir

“İşitsel Algılı Çocuklara Okumayı Sevdirme” tekniği ile kaleme alınan Ozan ve Ezgi’yle DİNLE Seti’nde okuyucu hikaye kahramanı ile birlikte olayları yaşayarak yeni bilgiler öğrenmektedir. İşitsel algılı, yani müzik ve sesler içeren ve buna göre resimlendirilmiş bir kitabı okumaktan hoşlanan çocuklara hikayenin kahramanı ile birlikte hareket etme imkanı veren hikayeler, işitsel algılı cocuklara kitap okumayı daha zevkli hale getiriyor.
Ezgi ve Ozan, öğretmenlerinin ödev olarak verdiği “Müzik sizin için nedir?” sorusunun cevabını ararlarken birdenbire kendilerini gizemli ve esrarlı bir maceranın için bulurlar.
Ezgi ve Ozan, gezmek için gittikleri müzik aletleri müzesinde gördükleri esrarengiz kapıdan içeri girmeleriyle birlikte kendilerini bir nehrin ortasındaki adacıkta bulurlar. Ozan ve Ezgi’nin geri dönebilmeleri için ellerinde sadece seslerle uyumlu olarak çalışan bir harita ve müzik terimleri sözlüğünden başka bir rehberleri yoktur.
Ozan ve Ezgi acaba haritanın gizemini çözüp kurtulabilecekler mi?
Ozan ve Ezgi müzik ile şifrelenmiş haritanın sırlarını çözerken okuyucuyu da kendilerine yardımcı olmaya davet ediyorlar. Böylece okuyucu müziği yaşayarak öğrenmekte.
 
Sette Bulunan Kitaplar:
           Largo
           Allegro
           Presto
           Accelerando
           Ritonuto
 

Ozan ve Ezgi’yle Dinle Seti (5 Kitap) isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Esra Avgören tarafından yazılmış ve MARTI ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 13.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.


Ozan ve Ezgi’yle Dinle Seti (5 Kitap) pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?