Oyuncu Anne Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap pdf oku indir

tarafından
18
Oyuncu Anne  Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap pdf oku indir

Ah be annesi, Çocuğunu al spora götür, oradan çık baleye git, oradan çık tenise, dönüşte oyuncakçıya uğra, alabildiğini al, çeşit çeşit oyun gruplarına üye ol, odasına pahalı oyuncakları yığ, eve gelince aç televizyonu sen de elinde cep telefonun yanında otur. Aaaa noldu, o kadar koşturdun ama çocuğun yine mi mutsuz? Ev işleri, hayat telaşı, o kurs bu kurs derken büyüyüverdi çocuklar değil mi? Gel, gerçek nitelikli zamanın peşinde ol ve onunla oyna. Yeterince yaratıcı değilim ve ne yapacağımı bilmiyorum diyorsan, senin için yüzlerce oyun fikri paylaştım. Hepsi çok kolay, çok eğlenceli ve verimli. Hepsi üç çocukla bizzat denendi. Hadi sıva kollarını, birlikte mutlu çocuklar büyüteceğiz… Eğer siz de Şermin Çarkacı gibi düşünüyorsanız yani çocuğunuzla güzel ve verimli zaman geçirmenin tek yolunun şu yukarıda sayılanlar olmadığına inanıyorsanız, işte bu kitap tam size göre… Buza saklanmış penguenleri, bulgurdan yapılmış çölleri ve mavi çarşaftan denizleri çocuğunuzla paylaşmak istiyorsanız Oyuncu Anne ile tanışmanın tam zamanı… Oyuncu Anne kitabının gelirleri Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bağışlanmaktadır.
 

Oyuncu Anne
Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap isimli 160 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Şermin Yaşar tarafından kaleme alınmış ve ELMA YAYINEVİ yayınevinin 27.09.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eğitim: Bir Kitle İmha Silahı pdf oku indir başlıklı makalemizde Eğitim: Bir Kitle İmha Silahı indir, Eğitim: Bir Kitle İmha Silahı oku ve Eğitim: Bir Kitle İmha Silahı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Oyuncu Anne Çocuğuyla Nitelikli Zaman Geçirmek İsteyen Annelere Rehber Kitap pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.