Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) pdf oku indir

tarafından
17
Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) pdf oku indir

Öylesine Bir Hikâye, yaşlı ve güçten düşmüş biri olduğunu düşünen tıp profesörü Nikolay Stepanoviç’le artık hayatta olmayan bir dostunun ona emanet ettiği manevi kızının, Katya’nın hikâyesi. Huysuz karısı, gönlünü bir sahtekâra kaptırdığını düşündüğü kızı ve ekonomik sorunları nedeniyle aile hayatında da mutsuz olan bu başarılı akademisyenin kaleminden okuduğumuz bir günlüğün parçası aslında. 19. yüzyıl Moskova’sının sanat çevresinde bir türlü tutunamayan genç oyuncu Katya’nın ve artık ölümün pusuda beklediğini düşünen profesörün, umudunu yitirmiş bu iki insanın yaşamın yüzeysel gerçeklerinin ötesine geçen öyküsü, türün ustası Çehov’un olgunluk çağı yapıtlarından biri.
 

Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) isimli 80 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Anton Çehov tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 18.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku indir başlıklı makalemizde Biraz Uyusam Düzelirim indir, Biraz Uyusam Düzelirim oku ve Biraz Uyusam Düzelirim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öylesine Bir Hikaye (Kısa Klasik) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.