Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) pdf oku indir

tarafından
8
Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) pdf oku indir

 Eskiler der ki: Eğer berbat bir perşembe sabahı geçirmemişseniz, bu kavramın anlamını bütün boyutlarıyla henüz bilmiyorsunuz demektir. Bazıları da bu cümlenin fazla iddialı olduğunu düşünür ve kahramanımız Arhurt Dent de bu kişilerden biridir; ta ki o perşembe sabahına kadar. Aslında o perşembe sabahı Yerküre’de yaşayan herkes için berbat geçmişti; değil mi ama, yaşadığınız gezegenin aniden yok edilmesinden daha berbat ne olabilir ve hikâyemiz de işte o perşembe sabahı başlar. 
 
Aslında Yerküre’deki canlıların tek bir kurtuluş yolu vardı: Gezegenin havaya uçmasından saniyeler önce Arthur Dent ve son on dört yıldır bu gezegende tıkılıp kalmış arkadaşı Ford Prefect bir uzay gemisine otostop çekmeyi başarmışlardı. Bu ikilinin yolları evrenin o ana dek gördüğü en güzel gemi olan Altın Kalp ile, iki kafalı ve üç kollu eski bir hippi olan Galaktik İmparatorluk Hükümeti’nin Başkanı Zaphod Beeblebrox, paranoyak, zeki, ama kronik depresif robot Marvin ve yıllar öncesinden kısa bir anlığına          gelen güzel bir kızla kesişecektir. 
İyi de bizler neden doğduk? Neden ölüyoruz? Neden bileklerimize bu kadar uzun süre dijital saatler taktık? Bütün soruların cevabı yıldızlara doğru başparmağınızı kaldırmanızda yatıyor. Ve yanınızda bir havlu bulundurmayı asla unutmayın. İyi eğlenceler Restoran’a buyrun. 
Asla pişman olmayacaksınız…
 
Otostopçunun Galaksi Rehberi
Çoğunlukla Zararsız
Elveda ve Bütün O Balıklar İçin Teşekkürler
Evrenin Sonundaki Restoran
Hayat, Evren ve Herşey
 

Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) isimli 868 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Douglas Adams tarafından kaleme alınmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 26.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İffet-i Kalp pdf oku indir başlıklı makalemizde İffet-i Kalp indir, İffet-i Kalp oku ve İffet-i Kalp pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Kitap Birarada-Ciltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.