Öteki Öyküler Yurdunda, Aşkta, Pandemide pdf oku indir

Öteki Öyküler  Yurdunda, Aşkta, Pandemide pdf oku indir

“Öteki Öyküler – Yurdunda, Aşkta, Pandemide” kitabı, Berlin Kreuzberg’te kitapseverlere özveriyle hizmet veren Gökkuşağı Kitabevi’nin, 2021 yılında ikincisini düzenlediği öykü yarışmasının büyük bir emekle hazırlanan seçki kitabı. “Öteki” temasıyla düzenlenen yarışmaya gönderilen 222 öykü, yarışmaya gösterilen yoğun ilgi ve desteğin ifadesi olurken, seçkiye alınan 18 öykü de aslında bu ilginin sembolik bir yansıması olarak görülebilir. Her biri, kurgunun sınırlarını zorlayan yaşanmışlıklardan damıtılmış birbirinden güzel öyküler, “Öteki Öyküler” adıyla okurla buluşuyor.
Kimsenin kimseye öteki olmayacağı bir dünyaya, öykülerle!
 

Öteki Öyküler
Yurdunda, Aşkta, Pandemide isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Metin Ağaçgözgü tarafından yazılmış ve NOTABENE YAYINLARI yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cehennemde Karşılaşacağınız Yedi Kişi pdf oku indir başlıklı makalemizde Cehennemde Karşılaşacağınız Yedi Kişi indir, Cehennemde Karşılaşacağınız Yedi Kişi oku ve Cehennemde Karşılaşacağınız Yedi Kişi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öteki Öyküler Yurdunda, Aşkta, Pandemide pdf oku indir - PDF indir