Osmanlı Ufkundan Portreler pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Osmanlı Ufkundan Portreler pdf


Osmanlı Ufkundan Portreler pdf

Osmanlılar, 600 yıldan fazla süren dünya hâkimiyetleri boyunca yeryüzünde adaleti hâkim kılma mücadelesi vermiş, bir yandan ulaştıkları her coğrafyayı maddî olarak mâmur hâle getirmeye çalışırken, öte yandan kurdukları eğitim müesseseleri sayesinde çok değerli ilim ve bilim adamlarının yetişmesine imkân sağlamışlardır.
Aslında bu bilginler, sadece Osmanlı’nın değil, belki bütün bir dünyanın yıldızlarıdırlar. Bu sebeple özellikle çocuklarımız ve gençlerimiz bu yüksek şahsiyetleri yakından tanıyarak, izlerini takip etmelidirler. Geleceği kurabilmenin yolu elbette geçmişin köklerini tanımak, anlamak ve örnek almaktan geçiyor.
Bu kitapta Osmanlı ufkunda dinî ilimler, bilim ve sanat öncüleri olarak bilinen 78 portre tanıtılmaktadır.
 
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Ahmet Efe tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlk Müslüman Türk Devletleri Siyasi ve Kültürel pdf başlıklı makalemizde İlk Müslüman Türk Devletleri Siyasi ve Kültürel indir, İlk Müslüman Türk Devletleri Siyasi ve Kültürel oku ve İlk Müslüman Türk Devletleri Siyasi ve Kültürel pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Osmanlı Ufkundan Portreler pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?