Onu Beklerken pdf oku indir

Onu Beklerken pdf oku indir

Türk Edebiyatının en önemli ve çok yönlü yazarlarından biri olan Halid Ziya Uşaklıgil, modern Türk romanlarının kurucusu olarak bilinmesine rağmen hikâye türleri en az romanları kadar başarılı olmuştur. Fakat, hikâyeleri romanlarının gölgesinde kaldığı için hak ettiği ilgiyi görememiştir.
 
Yazarın son hikâye kitaplarından biri olan Onu Beklerken, ilk kez bu kitapta yer alanlarla birlikte değişik tarihlerde dergi ve gazetelerde yayımlanan toplam on altı hikâye bulunmaktadır.
 
Onu Beklerken, yenilikçi fikirlere açık olan usta yazarın dilindeki yalınlığa karşın duyarlılığından hiçbir şey kaybetmediğini gösteren en önemli yapıtlarından biridir.
 

Onu Beklerken isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Halid Ziya Uşaklıgil tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 28.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kelepir (10 Kitap Seti) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kelepir (10 Kitap Seti) indir, Kelepir (10 Kitap Seti) oku ve Kelepir (10 Kitap Seti) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Onu Beklerken pdf oku indir - PDF indir