Ölümlüler İçin Zamanın Kısa Hikayesi pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Ölümlüler İçin Zamanın Kısa Hikayesi pdf


Ölümlüler İçin Zamanın Kısa Hikayesi pdf

“İnsanın savaşı mutlak sona kadar devam eder, adımladığı dünya adlı bir duvardır, bulduğu tüm çatlaklardan sızarak kendini arayacaktır elbette. Zaman bir boşluktur içinde, aslında yurtsuzdur insan ama yerini bilir. Bilir ve korkuyla ümit arasında bir yerde bekler yine de. Âdemoğlunun kulağına fısıldanan sır öyle söyler; dünya meydanında herkes yenik, mağlup olmayansa yalnızca ölümdür. Zaman eskidir, insan ölümlü.”
 
 Kelimelerle dolu bir kuyunun ortasında, dünyada bir yerde, zamanlardan bir zamanda…
 
Ölümlü, rotasını çizecek ve elindeki haritayla kendi yolunun izini sürecek. O büyük sırra yaklaşmak için zamanın hikâyesine kulak verecek. Çünkü çoğu zaman dinlemek, anahtarın kendisidir. Anlatanlar bunu çok iyi bilir.
Güven Adıgüzel’in coşkun üslubundan bir işaret fişeği:
Ölümlüler İçin Zamanın Kısa Hikâyesi
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Güven Adıgüzel tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kimliğimi Kaybettim Hükümsüzdür! Uçmakdere Yazıları 2 pdf başlıklı makalemizde Kimliğimi Kaybettim Hükümsüzdür! Uçmakdere Yazıları 2 indir, Kimliğimi Kaybettim Hükümsüzdür! Uçmakdere Yazıları 2 oku ve Kimliğimi Kaybettim Hükümsüzdür! Uçmakdere Yazıları 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Ölümlüler İçin Zamanın Kısa Hikayesi pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?