Ölümle Ahitleşmek İmam Hüseyi’in Elçisi Müslim B. Akil pdf oku indir

Ölümle Ahitleşmek İmam Hüseyi’in Elçisi Müslim B. Akil pdf oku indir

Güneşin ha bire kırbaçladığı bir çölün yanaklarından akıyordu Müslim. Takati kalmamıştı artık. Susuzluk ve yorgunluk omuzlarına dağ gibi yığılmış, takatinin son damlasını soluyordu. Dayanılması imkânsız bir yolculuktu. Ama dayanmalıydı. Çıktığı yol, aşk yoluydu. Aşk da yanmayı gerektiriyordu. Yandıkça kül olmayı, sonra küllerinden doğmayı gerektiriyordu. İmamı ve çıktığı yolun kutsiyetini düşündükçe irkilip uyanıyordu tükenmişlik uykusundan. Yeniden, yeniden ve yeniden sarılıyordu o zorlu yola.  
 

Ölümle Ahitleşmek İmam Hüseyi’in Elçisi Müslim B. Akil isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Habib Mert tarafından yazılmış ve İMAM RIZA DERGAHI KÜLTÜR ve ARAŞTIRMA DERNEĞİ yayınevinin 03.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Asr-ı Saadet’ten 365 Güne Bir Ayet Bir Hadis Bir Kıssa Birkaç Hisse pdf oku indir başlıklı makalemizde Asr-ı Saadet’ten 365 Güne Bir Ayet Bir Hadis Bir Kıssa Birkaç Hisse indir, Asr-ı Saadet’ten 365 Güne Bir Ayet Bir Hadis Bir Kıssa Birkaç Hisse oku ve Asr-ı Saadet’ten 365 Güne Bir Ayet Bir Hadis Bir Kıssa Birkaç Hisse pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ölümle Ahitleşmek İmam Hüseyi’in Elçisi Müslim B. Akil pdf oku indir - PDF indir