Ölüm Kalım Öyküleri pdf oku indir

Ölüm Kalım Öyküleri pdf oku indir

Ekin Deniz Kuzu Ölüm Kalım Öyküleri’nde İlhan Erman adlı karakterin başından geçenleri anlatıyor. İlhan her öyküde bambaşka hayatlardan ve yollardan geçerek karşımıza çıkıyor. Bazen bir ayyaş oluyor, bazen bir abi, rockstar, apartman görevlisi ya da bazen bir oğul, bir baba… 
İlhan bir karakter olmaktan çok bir duygu, bir kaşıntı, bir karasinek, içimizdeki nefret, bıkkınlık, yorgunluk. Ölümün, ölümlülüğün ve öz yıkımın aracısı İlhan konuşuyor, can sıkıyor, dertleşiyor, kendinden ve hayatından bahsediyor.
Ölüm Kalım Öyküleri İlhan’ın çevresinde gelişen olayları anlatsa da odağını gerçek bir merkeze sabitliyor: ölümün çok boyutlu yanlarına, geride kalmaya, kaybetmeye ve ölümle karşılaşmanın ardındaki beyhude arayışlara.
Ekin Deniz Kuzu bu ilk kitabında bizi yakından izleyeceğimiz bir yazarla tanıştırıyor.
 

Ölüm Kalım Öyküleri isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Ekin Deniz Kuzu tarafından yazılmış ve NOTOS KİTAP yayınevinin 22.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bay pdf oku indir başlıklı makalemizde Bay indir, Bay oku ve Bay pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ölüm Kalım Öyküleri pdf oku indir - PDF indir