Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku indir

tarafından
9
Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku indir

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Dünyayı sarsan Kira olayı. Bir de bu olayın arka planında Death Note’un varlığı. Bu kez, olay ve defterle ilgili farklı kayıtları kaleme alıp, çizgilendirdik. Gizem perdesi arkasında kalan birçok gerçek şimdi gün yüzüne çıkıyor! 12 ciltlik maceranın perde arkasınıöğrenmeye, karakterleri yakından tanımaya ve Death Note’un yazarı ve çizeri ile yapılan samimi röportajları okumaya hazır mısınız?
 

Ölüm Defteri 13 (Death Note) isimli 288 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmış ve AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevinin 03.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Berci Kristin Çöp Masalları pdf oku indir başlıklı makalemizde Berci Kristin Çöp Masalları indir, Berci Kristin Çöp Masalları oku ve Berci Kristin Çöp Masalları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.