Olasılıklar Kıyısı pdf oku indir

Olasılıklar  Kıyısı pdf oku indir

Eser Kuru’nun Olasılıklar Kıyısı’nda kadınlar, erkekler, sevgililer, terk edilenler ve hayatın kötü sürprizleriyle kavrulan ailelerin hikâyeleri var. Bir türlü olamayan ya da oldurulamayan ilişkiler, terk edişler, geride kalanlar, hiç gerçekleşmeyecek hayaller…
Olasılıklar Kıyısı’ndaki öykülerin içinden ince bir sızıyla geçeceksiniz. Sanki bir olasılıklar uçurumunun kıyısında yürüyorsunuz. Tam da dengenizi sağlayamıyorsunuz. Aşağıya bakmamaya çalışsak da Eser Kuru uçurumun dibindekileri apaçık ve gözümüzün içine sokarcasına gösteriyor bize. Aşağıya böyle bakınca düşmemek olanaksız. Bakalım tutunabilecek miyiz? Ya da şöyle sormalı: Öykülere tutunabilir mi insan? 
Eser Kuru önemli bir ilk kitapla okur karşısına çıkıyor.
 

Olasılıklar Kıyısı isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Eser Kuru tarafından yazılmış ve NOTOS KİTAP YAYINEVİ yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seninle Bir Dakika pdf oku indir başlıklı makalemizde Seninle Bir Dakika indir, Seninle Bir Dakika oku ve Seninle Bir Dakika pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Olasılıklar Kıyısı pdf oku indir - PDF indir