Öğreten Öğretmen Anıları pdf oku indir

Öğreten Öğretmen Anıları pdf oku indir

Yaıayan zaten öğrenmiJtir asıl mesele baıkalarının yaıadık/arından öğrenebilmektir, düJüncesinden hareketle “Öğreten Öğretmen Anıları” ismini a/mıı olan bu kitapta öğretmeninin yaıantısı anlatıldıktan sonra yaıantıya dair gıkarımlar ayrıca sunulmuıtur.
 
Yani eğitim kitaplarında teorik olarak sunulan bilgilerin gergek hayatta nasıl vücut bulduğu okuyucuya aktarmaya galııılmııtır. Yolu okuldan gegen, okul yaıantısını yakından tanımak isteyen, olayların öğretmen tarafından nasıl yaıandığını veya öğretmenin yaıadık/arı karıısında neler hissettiğini bilmek isteyen herkesin beğeni­yle okuyacağı ve kendi gıkarımlarını yapacağı bu esere on iki öğretmen yazar olarak katkı sağlamııtır.
 

Öğreten Öğretmen Anıları isimli 210 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve EĞİTEN KİTAP yayınevinin 02.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vefatının 700. Yılında Yunus Emre ve Medeniyetimizdeki Yeri pdf oku indir başlıklı makalemizde Vefatının 700. Yılında Yunus Emre ve Medeniyetimizdeki Yeri indir, Vefatının 700. Yılında Yunus Emre ve Medeniyetimizdeki Yeri oku ve Vefatının 700. Yılında Yunus Emre ve Medeniyetimizdeki Yeri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öğreten Öğretmen Anıları pdf oku indir - PDF indir