Nur Dağındaki Çocuk pdf oku indir

tarafından
6
Nur Dağındaki Çocuk pdf oku indir

Rusya’da, dağlarda on binlerce sivil halk, hem Ruslara, hem de onlara yardım eden Afganlı askerlere karşı mücadele ediyordu… Ne yazık ki, mücadele imkânları çok kısıtlıydı. Rusların uçakları, tankları, topları ve otomatik silâhları vardı. Üstelik askerleri çok iyi eğitilmişti. Sırtlarında kalın kürkler, ayaklarında sağlam potinler vardı. Yiyecek ve içecekleri gayet boldu. Mücahitlerin ise çoğu yarı çıplaktı. Bazen ot kökü toplayıp yiyorlardı. Hastalandıkları zaman ne ilâç, ne de doktor vardı. Ellerinde en basit piyade ve av tüfekleri ile bu düzenli orduya karşı koymaya çalışıyorlardı.

Nur Dağındaki Çocuk, bütün bu olumsuzluklar içerisinde inançları uğruna mücadele veren kahramanların hikâyesi..
 

Nur Dağındaki Çocuk isimli 136 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hasan Nail Canat tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ İLK GENÇ yayınevinin 16.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bostan ve Gülistan pdf oku indir başlıklı makalemizde Bostan ve Gülistan indir, Bostan ve Gülistan oku ve Bostan ve Gülistan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nur Dağındaki Çocuk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.