Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir
  • Anasayfa
  • Genel
  • Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları pdf oku indir

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları pdf oku indir


Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları pdf oku indir

Kaybolan şeylerin gittiği bir yer hayal edin,
Sevginin nesneleri hayata döndürdüğü bir yer,
Ve kaybolanların her an bulunabildiği bir yer…
Cesur bir çocuk ve oyuncağı her şeyi değiştirmek üzere…
 
Dünyanın en iyi hikâyecilerinden birinin kaleminden, bir çocuğun en sevdiği oyuncağını bulmak için ne kadar ileri gidebileceğine dair, içinizi ısıtacak bu sürükleyici maceraya ünlü illüstratör Jim Field göz alıcı resimleriyle eşlik ediyor. Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları ailedeki herkesin çok seveceği bir klasik olmaya aday.
 
Jack çocukluk oyuncağı Domuç’u çok sever. Jack’in iyi gününde de kötü gününde de Dom hep onun yanında olmuştur. Ta ki bir Noel arifesine dek: Ne yazık ki korkunç bir şey olmuş ve Dom kaybolmuştur.
Ama Noel arifesi mucizelerin gerçekleşip kaybolan umutların geri döndüğü, her şeyin canlanabildiği bir gecedir – oyuncakların bile.
 
Böylelikle Jack ile Noel Domuçu (Dom’un yerine alınan sinir bozucu yedek oyuncak) sihirli Kaybolanlar Diyarı’nda nefes kesici bir yolculuğa çıkarlar. Konuşan Beslenme Çantası’nın, cesur bir Pusula’nın ve Umut adındaki kanatlı bir dostun yardımıyla, hep beraber Jack’in en yakın arkadaşını, oyuncakları hapır hupur yiyen korkunç Kaybeden’in elinden kurtarmak için yola koyulurlar…
 

Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; J. K. Rowling tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 18.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.


Noel Domuçu ile Jack’in Müthiş Maceraları pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?