Nehir Kıyısı Kadınları pdf oku indir

Nehir Kıyısı Kadınları pdf oku indir

Rüşvet alıyorlar, füzeler yağdırıyorlar, ölüme tapıyorlar – bunların hiçbiri yeni değil. Yeni olan şu: Kendilerini suçlu hissetmiyorlar.
 
Nobel Ödüllü yazar Heinrich Böll’ün son romanı okuru 1980’li yıllara, Bonn’da Ren Nehri kıyısındaki seçkin villalara götürüyor. Politikacıların, bankerlerin, aristokratların yaşadığı bu evlerde bu kez başroller ipleri elinde tutanlarda değil, iktidar oyunlarını ve entrikalarla dolu bir dönemi sorgulayan eşlerinde ve sevgililerindedir. İşledikleri suçları ve yolsuzlukları halktan büyük bir beceriyle saklayan aristokratlarla, geçmişteki suçlarının üstünü örterek liberal Almanya’ya uyum sağlayan eski Nazilerle, yozlaşmış bir düzenin maskeli aktörleriyle hesaplaşan Nehir Kıyısı Kadınları, savaş sonrası siyasetin karanlıkta kalan köşelerine ayna tutarken okuru etik bir hesaplaşmaya da davet ediyor.
 

Nehir Kıyısı Kadınları isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Heinrich Böll tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 07.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Biraz Barbar pdf oku indir başlıklı makalemizde Biraz Barbar indir, Biraz Barbar oku ve Biraz Barbar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nehir Kıyısı Kadınları pdf oku indir - PDF indir