N’apsak Bu Gençleri? Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi pdf oku indir

N’apsak Bu Gençleri?  Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi pdf oku indir

Yetişkinler ve yaşlıların gençlerle iletişim sorunu binlerce bölümlük cadı masalı gibidir. Her devirde “Ah şu gençler!” diye başlayan ve “N’apsak bu gençleri?” tarzında biten cümleler kurulur. Hepimizin gençlik tasavvurlarını sahihleştirmek için aynaya bakma zorunluluğu var. Teknolojik dönüşümün de etkisiyle dede ve nine ile torun arasındaki kuşak farkı anne ve baba ile çocuk arasına hatta kardeşler arasına kadar indi. Böyle bir dönemde çocukları ve gençleri anlamak daha önemli hâle geldi. Anlamadan anlatmak, anlamadan iletişim ve etkileşim kurmak imkânsız.
Erol Erdoğan, gençlerle ilgili hâlleri doğru anlama, onlarla ilgili yanlış analizleri azaltma ve gittikçe artan gençliğe yönelik ön yargılarımıza mercek tutma çabasına bizi de ortak ediyor.
Yazara göre bu kitabı gençler dâhil herkes okumalı ancak anne ve babaların yanı sıra yetişkinler, yaşlılar ve gençlerle ilgili çalışma yapanlar daha özenli okumalı.
 

N’apsak Bu Gençleri?
Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Erol Erdoğan tarafından kaleme alınmış ve İZ YAYINCILIK yayınevinin 19.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf oku indir başlıklı makalemizde Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor indir, Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor oku ve Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

N’apsak Bu Gençleri? Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi pdf oku indir - PDF indir