Mutluluk Bilgisi / Türkçenin Muhafızları 3 pdf oku indir

tarafından
6
Mutluluk Bilgisi / Türkçenin Muhafızları 3 pdf oku indir

Türkçemizin günümüze kadar ulaşmasında muhafızlık eden pek çok kişi oldu. Türkçenin Muhafızları’yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz?
 
Adil, Zahit, Mehmet ve Yusuf aynı okula giden dört arkadaştır. Yaşadıkları şehir Balasagun’u düşmanlardan korumak için bir gece Burana Kulesi’ne çıkarlar. Kuleye çıkma maceraları istedikleri gibi sonuçlanmaz ama Yusuf’un bir karar almasına vesile olur: Bir yıldız gibi insanlığı aydınlatmak… Yusuf, gerçek mutluluğun ve ilmin yolunu insanlara göstermek için çok çalışması gerektiğinin farkındadır.
 
Bu kitapta, hayallerinin peşinde koşan, yazdığı Kutadgu Bilig adlı eseriyle aradan 1000 yıl geçmesine rağmen hâlâ bilinen ve hâlâ bir yıldız gibi insanlara ışık vermeye devam eden Yusuf Has Hacib’in öyküsünü okuyacaksınız.
 

Mutluluk Bilgisi / Türkçenin Muhafızları 3 isimli 80 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Özgür Aras Tüfek tarafından kaleme alınmış ve ERDEM ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 01.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Mutluluk Bilgisi / Türkçenin Muhafızları 3 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.