Müslümanca Yaşamak pdf oku indir

Müslümanca Yaşamak pdf oku indir

Fakat en önemlisi, Müslümanın kendi iç oluşumunu gerçekleştirmeye çalışmasıdır. Müslümanlar sürçtükleri, tökezledikleri yerde, bunun başlıca sebebinin kendi iç oluşumlarını tamamlamakta gösterdikleri ihmalden kaynaklandığını görmezden gelmemelidir. Kendi doğrularının gerektirdiği hayat tarzını, ilkin kendi nefislerinde yaşamaya başladıkları an, İslam’ın hayata geçirilmesinde en doğru yöntem kendiliğinden bulunmuş olacaktır. Müslümanın elinde bulundurduğunu söylediğimiz fırsat işte bu oluşumu gerçekleştirmek için verilmiştir kendisine.
 

Müslümanca Yaşamak isimli 155 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Rasim Özdenören tarafından kaleme alınmış ve İZ YAYINCILIK yayınevinin 29.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Suffa Meclisleri Sahabe Dersleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Suffa Meclisleri Sahabe Dersleri indir, Suffa Meclisleri Sahabe Dersleri oku ve Suffa Meclisleri Sahabe Dersleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Müslümanca Yaşamak pdf oku indir - PDF indir