Musa Kevser’in Kader’i pdf oku indir

Musa  Kevser’in Kader’i pdf oku indir

Küçük bir Anadolu köyünden İstanbul’a uzanan Kevser’in hikâyesi devam ediyor.
 
Geçmişin düşündüğümüz kadar uzakta kalmadığına, yolların daha büyük ayrımlara çıktığına, bu yolculukta zamansız karşılaşmaların kaçınılmaz olduğuna ve büyük hesaplaşmaların büyük kavuşmalara varabileceğine şahitlik ediyoruz. Geride bırakılan onca yıldan sonra kardeşliklerin yeniden yazılması, dostlukların sınanması, unutulup yok sayılanların tekrar günyüzüne çıkması ise kaçınılmaz. Musa-Kevser’in Kader’i ile Avukat Burcu Karataş Metin, soluk soluğa bir polisiye kurgusuyla beraber çok katmanlı bir hikâye aktarıyor:
 
Sadece kaderini seçemeyen insanların varoluş mücadelesini değil, bu toprakların çetin koşullarında kimliğimizi yaşamanın, hem birey hem de bir âşık olarak kendimizi özgürce gerçekleştirmenin zorluğunu… Yine de vazgeçmemeyi, büyük dalgalara rağmen devam etmeyi ve koi balıkları misali akıntıya karşı yüzme cesareti gösterebilmeyi anlatmak için söz şimdi Musa-Kevser’in Kader’i romanında.
 

Musa
Kevser’in Kader’i isimli 254 sayfadan oluşan kitap ; Burcu Karataş Metin tarafından yazılmış ve HEP KİTAP yayınevinin 01.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayal İzi pdf oku indir başlıklı makalemizde Hayal İzi indir, Hayal İzi oku ve Hayal İzi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Musa Kevser’in Kader’i pdf oku indir - PDF indir