Mümkün pdf oku indir

Mümkün pdf oku indir

Akademisyen, köşe yazarı Deniz Yıldırım, sıkı bir öykü kitabıyla edebiyat okuruna sesleniyor. Mümkün, gündelik yaşamımızda bizi köşeye sıkıştıran düşüncelerin, tutumların, korkunç ya da tuhaf düşlerin öykülerini anlatıyor. Toplumsal yaşam, benliğimizi sarıyor; olanaklarımızı sınırlamaya başlıyor. Ama en karanlık saatte aydınlığın geri geleceği de biliniyor… Son derece temiz, yetkin bir dille yazılmış Mümkün’ü seveceğinizi umuyoruz.
“Birden, beyaz bir palto belirdi karanlık havada, uzaktaki bir kuzey memleketinin yaz gecesi gibiydi, üzerine lacivert kızıl gölgeler düşen uzatmalı bir gündüzdü belki de. Paçalarındaysa bataklık izleri vardı, kaçmak için yükselmeye çalışmıştı sanki.”
 

Mümkün isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Deniz Yıldırım tarafından yazılmış ve ALAKARGA SANAT YAYINLARI yayınevinin 13.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uzak, İnziva pdf oku indir başlıklı makalemizde İnziva indir, İnziva oku ve İnziva pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mümkün pdf oku indir - PDF indir