Müge Her Şeyi Ölçüyor / Matematik Her Yerde pdf oku indir

tarafından
18
Müge Her Şeyi Ölçüyor / Matematik Her Yerde pdf oku indir

Müge’nin büyükannesi bütün aile için sürpriz hediyeler örüyor ama kendine hiçbir şey örmüyor. Müge’ye kendisinin “ölçme casusu” olmasını teklif edince Müge de büyükannesine sürprizlerin en büyüğünü (ve en uzununu) örmeye karar veriyor. Matematik her yerde serisi eğlenceli resim ve öyküleriyle çocukların okulda öğrendikleri matematik ile gündelik hayatları arasında ilişki kurmalarına yardımcı oluyor. her öykü tek bir matematik kavramına odaklanıyor, çocuklara matematiği hayatlarında nasıl kullanacaklarını gösteriyor, çocukların okuma becerisinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Bu güzel öyküleri okul öncesi dönemdeki çocuklara da okuyabilirsiniz. Bu güzel öyküleri okul öncesi dönemdeki çocuklara da okuyabilirsiniz.
 

Müge Her Şeyi Ölçüyor / Matematik Her Yerde isimli 32 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Linda W. Aber tarafından kaleme alınmış ve TÜBİTAK YAYINLARI yayınevinin 14.12.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gökyüzü Ne Kadar Yüksek? pdf oku indir başlıklı makalemizde Gökyüzü Ne Kadar Yüksek? indir, Gökyüzü Ne Kadar Yüksek? oku ve Gökyüzü Ne Kadar Yüksek? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Müge Her Şeyi Ölçüyor / Matematik Her Yerde pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.