Müessir Adli Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 7 Deneme pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir
  • Anasayfa
  • Hukuk
  • Müessir Adli Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 7 Deneme pdf

Müessir Adli Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 7 Deneme pdf


Müessir Adli Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 7 Deneme pdf

Adli-İdari Hâkimlik sınavlarına hazırlanan değerli arkadaşlar;
İlk baskısını 2019 yılında yapan ve hâkim ve savcı adaylarının göstermiş olduğu yoğun talep üzerine aynı yıl içinde 2.baskısını yapan MÜESSİR ADLİ Hakimlik Denemeleri 2020 yılında yazar kadrosunu da genişleterek 3.baskısını yapmıştır.
Her denemesi 100 sorudan oluşan ve toplam 7 adet denemeden meydana gelen MÜESSİR ADLİ Hakimlik Denemeleri; genel kültür ve genel yetenek sorularını da içermesiyle, soruların kolaylık/zorluk dereceleriyle, sınavda sorulan derslerin sıralamasıyla, konu dağılımlarıyla ve güncellik bakımından ÖSYM’nin sınav formatına en yakın denemeler olacaktır. MÜESSİR Adli Hakimlik denemeleri ile en objektif ölçüde kendinizi deneme ve seviyenizi görme imkânı bulacaksınız.
MÜESSİR Çıkmış Soru Bankasında yer alan çok değerli ve kaliteli hocalarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor ve Müessir Denemelerinin sizler için en uygun, en ideal ve EN ETKİLİ denemeler olacağına inanıyoruz.
 
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Kolektif tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nereden Nereye Alt Eser Adı: Talim Ve Terbiye Kurulu’ndan Geriye (2026’ya) Ne Kaldı? (1926 – 2021) pdf başlıklı makalemizde Nereden Nereye Alt Eser Adı: Talim Ve Terbiye Kurulu’ndan Geriye (2026’ya) Ne Kaldı? (1926 – 2021) indir, Nereden Nereye Alt Eser Adı: Talim Ve Terbiye Kurulu’ndan Geriye (2026’ya) Ne Kaldı? (1926 – 2021) oku ve Nereden Nereye Alt Eser Adı: Talim Ve Terbiye Kurulu’ndan Geriye (2026’ya) Ne Kaldı? (1926 – 2021) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Müessir Adli Hakimlik Denemeleri Tamamı Çözümlü 7 Deneme pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?