Monte Kristo Kontu pdf oku indir

tarafından
8
Monte Kristo Kontu pdf oku indir

Andrea Cavalcanti, iki kişilik, iki tekerlekli hafif arabasına bineceği sırada omzuna bie elin dokunduğunu hisseti. Danglars yahut Monte Kristo, kendisine söylemeyi unuttukları bir şeyi söyleyecekler. Zannı ile döndüğü zaman, güneş yanığı yüzlü, sakallı, parlak yüzlü, kurt yahut çakal gibi sivri, keskin otuz iki dişini meydana çıkartan bir gülümseyişle kendisine bakan birisi ile karşı karşıya geldi. Bu yüzü tanıdığı için mi? Yoksa sadece adamın korkunç görünüşünden irkildiği için mi bilinmez, şaşırarak geri çekildi:
-Ne istiyorsunuz? diye sordu.
-Beni tekrar Paris’e kadar yürümekten kurtarmanı istiyorum. Çok yorgunum. Bakşam, sizin gibi iyi bir yemek yemediğim için ayakta zor duruyorum. Beni arabanıza alıp Paris’e götürmenizi istiyorum.
 

Monte Kristo Kontu isimli 592 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Alexandre Dumas tarafından kaleme alınmış ve İSKELE YAYINCILIK yayınevinin 01.01.2012 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kumların Kadını pdf oku indir başlıklı makalemizde Kumların Kadını indir, Kumların Kadını oku ve Kumların Kadını pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Monte Kristo Kontu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.