Mo’nun Gizemi pdf oku indir

tarafından
8
Mo’nun Gizemi pdf oku indir

‘Avustrulya’ya gidiyordum. Uçakta, her haliyle garip ve gizemli, genç bir adamla tanıştım. Kendisi Genetik Mühendisiydi. Onunla insan kopyalama olgusu üzerine, ürperti verici konuşmalar yaptık. Daha sonra o bana, roman yazmam için, yürek hoplatıcı bir serüven aktardı. Bu serüveni, birbirlerine tutkulu bir aşkla bağlı olan, Defne ve Burç adında, liseli iki genç yaşamıştı. Böylece her sayfasında acaba sorusuyla insanı kuşatın, bu soluk kesici roman ortaya çıktı. Ne var ki, bu olayda aklıma takılan bazı soruların yanıtlarını, hala bulabilmiş değilim: Yol arkadaşım Burç , gerçek bir insanmıydı?. Yoksa ben, gen teknolojisi ve canlı kopyalama yöntemiyle, labaratuvarda oluşturulmuş biriyle mi yolculuk yapmıştım?’
 

Mo’nun Gizemi isimli 288 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Gülten Dayıoğlu tarafından kaleme alınmış ve ALTIN KİTAPLAR yayınevinin 27.02.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Hint Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mo’nun Gizemi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.