Mızraklı İlmihal pdf oku indir

tarafından
17
Mızraklı İlmihal pdf oku indir

“Ezan-ı Muhammedi okundukta İsrafil aleyhi’s-selam Sür’u üfüreyor deyü ve abdeste kalkarken kabrimden kalkıyorum deyü, camiye giderken mahşer yerine gidiyorum deyü, müezzin kamet edip cemaat saf saf olurken bu insanlar mahşer yerinde yüz yirmi saf olup seksen safı bizim peygamberimizin ve kırk safı sair peygamberlerin ümmetleri olsa gerektir deyü, imama uyduktan sonra imam Fatiha-yı şerifeyi okurken sağımda Cennet, solumda Cehennem, ensemde Azrail, karşımda Beytullah, önümde kabir, ayağım altında Sırat, acaba benim sualim asan olur mu, ettiğim ibadet ahirette başıma tac ve yanıma yoldaş ve kabrimde çerağ olur mu, yoksa kabul olmayıp eski bez gibi yüzüme vurulur mu deyü tefekkür etmek gerek”.
 

Mızraklı İlmihal isimli 246 sayfa yazılmış olan bu kitap ; tarafından kaleme alınmış ve DERGAH YAYINLARI yayınevinin 01.12.2012 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ‘Ol’ Dedi Oldum pdf oku indir başlıklı makalemizde ‘Ol’ Dedi Oldum indir, ‘Ol’ Dedi Oldum oku ve ‘Ol’ Dedi Oldum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mızraklı İlmihal pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.