Mirket Köyü Seti (5 Kitap) pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir
  • Anasayfa
  • Genel
  • Mirket Köyü Seti (5 Kitap) pdf oku indir

Mirket Köyü Seti (5 Kitap) pdf oku indir


Mirket Köyü Seti (5 Kitap) pdf oku indir

“Görsel Algılı Çocuklara Okumayı Sevdirme” tekniği ile kaleme alınan Mirket Köyü Seti’nde okuyucu hikaye görsellerini tamamlayarak okumuş olduğu hikayeyi yaşamaktadır. Görsel algılı, yani renk ve çizim içeren ve buna göre resimlendirilmiş bir kitabı okumaktan hoşlanan çocuklara hikayenin kahramanı ile birlikte hareket etme imkanı veren hikayeler, görsel algılı cocuklara kitap okumayı daha zevkli hale getiriyor.
Dünyanın en büyük beş büyük çölünden birisinin ortasında yemyeşil bir köy var. Mirket Köyü… Bu köyde sevimli mirketler yaşamakta. Diğer isimleriyle göl kedileri…
Tual, Mirket Köyü’ndeki çocuklardan sadece birisi. Çok özeldi ama daha bu özelliklerini keşfetmemişti. Arkadaşları ile birlikte atıldıkları maceralarda yeni şeyler keşfetmenin heyecanını yaşıyorlar.
Okuyucu, Tual ve arkadaşları ile birlikte yeni şeyler keşfederken kitapta renklendirlmeyen sayfaları boyamak ve eksik bırakılan resimleri tamamlamak suretiyle görsel yeteneklerini geliştiriyor.
 
Sette Bulunan Kitaplar:
           Okul
           Sahne
           Canavar
           Hasat
           Ödev
 

Mirket Köyü Seti (5 Kitap) isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Esra Avgören tarafından yazılmış ve MARTI ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 13.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.


Mirket Köyü Seti (5 Kitap) pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?