Minyeli Abdullah (50. Yıl Özel İlk Baskı Kapak) pdf oku indir

tarafından
19
Minyeli Abdullah (50. Yıl Özel İlk Baskı Kapak) pdf oku indir

Minyeli Abdullah’ın Türkiye’yi ayağa kaldırdığı günün üzerinden tam 50 yıl geçti.
Bu zaman diliminde adeta Minyeli Abdullah’ın kaderini paylaşan Hekimoğlu’nun hayatında da mahkemeler ve sürgünler yerini aldı.
 
‘Çilesini çekmediğin dert senin değildir’ diyerek yolunun çilesine talip olan Hekimoğlu İsmail’in milyonlar tarafından okunan ve unutulmayan bu eseri 50. yılında ilk kapağıyla yeniden raflarda.
 
Abdullah, Minyelidir; romanlaştırılan hayat hikâyesi Mısır’da geçmiştir. Fakat öyle bir hayat, öyle bir mücadele, öyle bir çile, öyle bir ıstırap ki; o ne bir vilayete ne bir memlekete ne de hususî bir zamana sıkıştırılabilir.
 
Minyeli Abdullah 20. asır Müslümanının hayat hikâyesidir. O, Mısır’da olduğu gibi, Suriye’de, Irak’ta, Cezayir’de, Pakistan’da, Nijerya’da, Türkiye’de, hâsılı dünyanın her yerinde yaşayan Abdullah’ların hikâyesidir.
 

Minyeli Abdullah (50. Yıl Özel İlk Baskı Kapak) isimli 272 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hekimoğlu İsmail tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 12.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tanrıların Tohumu pdf oku indir başlıklı makalemizde Tanrıların Tohumu indir, Tanrıların Tohumu oku ve Tanrıların Tohumu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Minyeli Abdullah (50. Yıl Özel İlk Baskı Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.