Minik Dev pdf oku indir

tarafından
20
Minik Dev pdf oku indir

Toplumsal planda, “bireysel farklılıklar” yaşamı renklendiren bir öge olarak tanımlanır. Peki, bu farklılıklar öz yaşamımızı nasıl etkiler? Örneğin devler diyarındaysanız ve minicikseniz? Yaşama tutunmak için en güçlü yönlerinizi bulmak ve kullanmak zorundaysanız?
 
Klinik Psikolog Sinem Kaya Özçelik; konusunu yaşam deneyimlerinden alan bu ikinci romanında büyüme serüvenini sürükleyici bir masalla yorumluyor. Büyümenin hem çocuk için hem de onun ebeveyni için ertelenemez bir görev olduğunu düşünüyorsanız bu masalda kendi maceranızdan izler bulacaksınız. Her kıvrımına astığı amaçlarla bizden kendimizi, tekrar tekrar keşfetmemizi isteyen hayat, Minik Dev’ in kendini gerçekleştirme serüveninde yepyeni anlamlar kazanacak.
 

Minik Dev isimli 112 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sinem Kaya Özçelik tarafından kaleme alınmış ve MONERA YAYINLARI yayınevinin 01.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yenişehir'de Bir Öğle Vakti / Bütün Eserleri 3 pdf oku indir başlıklı makalemizde Yenişehir'de Bir Öğle Vakti / Bütün Eserleri 3 indir, Yenişehir'de Bir Öğle Vakti / Bütün Eserleri 3 oku ve Yenişehir'de Bir Öğle Vakti / Bütün Eserleri 3 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Minik Dev pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.