Mimarlıkta Sunum Teknikleri pdf oku indir

Mimarlıkta Sunum Teknikleri pdf oku indir

Lisans / Fiyat: ücretsz
Yıl: 2018
Eklenme: Mayıs 21st, 2020
Dil: tr
Sayfa: 19
Yazar: Deniz KÜRŞAD

1.435 views
Mimarlıkta Sunum Teknikleri pdf oku indir PDF indir

LİTERATÜR YAYINLARI yayınevinin 7/5/2020 Perşembe tarihinde ve 3. Baskı sayısı ile
Mimarlıkta Sunum Teknikleri pdf isimli kitap Lorraine Farrelly tarafından 184 sayfa olarak yazılmıştır.
Mimarlıkta Sunum Teknikleri pdf isimli kitabı inceleyebilirsiniz.

Mimarlık ve grafik tasarım disiplinleri, kavram ve uygulama aşamaları anlamında geçmişten bu yana bir geçişkenlik göstermektedir. Bilginin sunumu için belirli ilkelerle hareket eden grafik tasarım, mimari projelerin anlaşılır ve ikna edici bir şekilde sunulmasını sağlayan mimari sunum paftalarında da kullanılmaktadır. Araştırmalar sonucunda, belirli bir standardizasyonu olmayan pafta tasarım uygulamalarının grafik tasarım ilkeleri doğrultusunda incelendiği, metod ve yöntemleri doğrultusunda önerilerin getirildiği kaynakların kısıtlı olduğu görülmüştür.
Bu çalışma, Bilgilendirme Tasarımı kapsamında değerlendirilebilecek olan mimari sunum paftaları, bileşenleri ile birlikte bunların grafik sunumu üzerinden değerlendirilecek olup, metot ve yöntemleri doğrultusunda önerileri içermektedir. Çalışmanın aynı zamanda, mimarlık öğrencileri ve sektörde aktif olarak çalışanların daha başarılı paftalar hazırlamalarında bir rehber niteliği taşıması amaçlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mimarlık Temelleri - Mimari Tasarım pdf başlıklı makalemizde Mimarlık Temelleri - Mimari Tasarım pdf e-book indir, Mimarlık Temelleri - Mimari Tasarım pdf ebook indir ve Mimarlık Temelleri - Mimari Tasarım pdf ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.

   İndirme İle Alakalı Sorun olduğunda Lütfen Yorum bölümünden Bizlere bildirim bırakınız.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.