Milli Egemenlik ve Hukuk TBMM’nin 100. Yılı Anısına Armağan pdf oku indir

Milli Egemenlik ve Hukuk TBMM’nin 100. Yılı Anısına Armağan pdf oku indir

“Milli Egemenlik ve Hukuk TBMM’nin 100. Yılı Anısına Armağan” adıyla okuyucusuyla buluşan bu eser, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından çıkarılan armağan kitaplar serisinin dokuzuncusudur. Gazi Meclisimizin 100. yaşını idraki ile birlikte ortaya çıkan bir fikirden hareketle hazırlanan Armağan, farklı üniversitelerden birçok akademisyen ve uygulayıcıya ait makalelerden oluşmaktadır. Hem Özel Hukuk hem de Kamu Hukuku’nun çeşitli dallarına ilişkin olan makalelerin tamamı hakem incelemesinden geçirilmiştir.
 

Milli Egemenlik ve Hukuk TBMM’nin 100. Yılı Anısına Armağan isimli 1102 sayfadan oluşan kitap ; Yrd.Doç.Dr. Ümit Süleyman Üstün tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 31.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kokunun Hukuken Korunması pdf oku indir başlıklı makalemizde Kokunun Hukuken Korunması indir, Kokunun Hukuken Korunması oku ve Kokunun Hukuken Korunması pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Milli Egemenlik ve Hukuk TBMM’nin 100. Yılı Anısına Armağan pdf oku indir - PDF indir