Midas’ın Müritleri pdf oku indir

Midas’ın Müritleri pdf oku indir

Bütün eserlerinde hayatı tüm yalınlığıyla değerlendirip yapıtlarına yansıtan Jack London, bu kitapta bir araya getirilen beş hikâyesinde birbirinden çok farklı ortamlar ve durumlarda insan doğasını işliyor. Mapuhi’nin Evi’nde doğaya ve kadere karşı çaresizliğimizi; Yaşamın Kanunu’nda kimseyi ayırt etmeyen ölümün kaçınılmazlığını; Yüz Karası’nda işkenceden kaçmak için her şeyi göze alan bir adamı; Midas’ın Müritleri’nde paranın zaman, toplum ve bireyle ilişkisini; Gölge ve Parıltı’da ise rekabetin nelere mal olabileceğini gizemli bir hikâyeyle anlatıyor.
 

Midas’ın Müritleri isimli 88 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sen On Yedi Yaşımsın pdf oku indir başlıklı makalemizde Sen On Yedi Yaşımsın indir, Sen On Yedi Yaşımsın oku ve Sen On Yedi Yaşımsın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Midas’ın Müritleri pdf oku indir - PDF indir