Meyhanede Kadınlar pdf oku indir

Meyhanede Kadınlar pdf oku indir

Türk edebiyatının en renkli yazarlarından Hüseyin Rahmi Gürpınar, Meyhanede Kadınlar adlı kitabıyla Cumhuriyet’in ilanından sonra değişen hayata bir türlü uyum sağlayamayan insanları ve kültürel çatışmaları ironik ve mizahi bir dille anlatıyor. Birbirinden bağımsız yedi öykünün bulunduğu kitap, boşanmadan siyasi ve sosyal yasaklara, hurafelerden toplumsal erozyona kadar birçok konuyu işliyor. Halk ağzı ve deyimlerine de yere veren Hüseyin Rahmi, bu hikâyeleriyle okuyucu güldürürken bir yandan da düşünmeye teşvik ediyor.
 

Meyhanede Kadınlar isimli 104 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hüseyin Rahmi Gürpınar tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 13.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karantina (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Karantina (Karton Kapak) indir, Karantina (Karton Kapak) oku ve Karantina (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Meyhanede Kadınlar pdf oku indir - PDF indir