Mevlana Celaleddin-i Rûmi pdf oku indir

tarafından
16
Mevlana Celaleddin-i Rûmi pdf oku indir

Gizli ilimlerin, geleceği okumanın, simyanın ve astrolojinin bilgesi “Mevlânâ Celâleddin-i Rûmi” isimli eser Mevlânâ Hazretlerinin paralel evrenler, zamanda yolculuk, galaksiler arası seyahat, yapay zeka, astroloji, gizli ilimler ve simyayla ilgili akıl sınırlarını zorlayacak açıklamaları kaynaklarıyla ortaya koymaktadır.Bu kitapta Mevlânâ Celâleddin-i Rûmi’nin Mesnevî, Divan-ı Kebir, Fihi Ma-Fih, Mecalis-i Seb’a, Mektubat isimli eserlerinin şifreleri ilk kez sizler için çözülmüş ve masum insanlığı kalkındıracak, çağ atlatacak sırları ifşa edilmiştir.Elinizdeki eser sayesinde Mevlânâ Celâleddin-i Rûmi Hazretleri ile ilgili şimdiye kadar okumadıklarınızı okuyacak, duymadıklarınızı duyacaksınız. Beyinlerinizin yanmasına hazırsanız kitabın ilk sayfasını açmanız yeterlidir.Emin olun bir daha elinizden bırakamayacaksınız ve kitabı okudukça beyniniz ilme, hikmete doyacaktır vesselam.
 

Mevlana Celaleddin-i Rûmi isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ömer Faruk İspir tarafından kaleme alınmış ve LOPUS yayınevinin 02.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hata Neredeydi? Doğu’nun 300 Yıldır Cevabını Aradığı Soru pdf oku indir başlıklı makalemizde Hata Neredeydi? Doğu’nun 300 Yıldır Cevabını Aradığı Soru indir, Hata Neredeydi? Doğu’nun 300 Yıldır Cevabını Aradığı Soru oku ve Hata Neredeydi? Doğu’nun 300 Yıldır Cevabını Aradığı Soru pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mevlana Celaleddin-i Rûmi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.