Mescid-i Aksa’nın Metafizik Sırrı Dijital İşgal: Asıl Hedef Muallak Kayası pdf oku indir

tarafından
18
Mescid-i Aksa’nın Metafizik Sırrı  Dijital İşgal: Asıl Hedef Muallak Kayası pdf oku indir

Kudüs zıtların uyumluluk arz ettiği ilahî bir mekândır… ‘İlahî Nur’ buradadır!  Mescid-i Aksâ ise göklerin ve yerin buluşma noktasıdır… Peygamber Efendimizin miraca neden ‘Muallak Kayası’ üzerinden yükseldiği bilinmeden… Bugün yaşadıklarımızın pek çoğu anlaşılamaz… Ve İstanbul’da namaza durduğumuzda iki kıblemize birden secde ederiz… Mescid-i Haram ve Mescid-i Aksâ! Aynı yöndedirler… Alınlarımızda birbirlerine temas ederler… Hacerü’l-esved ve Muallak Kayası! Bunun içindir ki ey insanlar! Kudüs düşerse İstanbul da düşer… Ve sıra Mekke’ye gelir!
 
Tapınakçıların hedefi 2022’ye kadar Muallak Kayası’nın üzerine Tapınak’ı inşa etmek, İsrail Devleti’ni yıkıp yerine ‘Büyük İsrail’i kurmaktır! Tapınak onlar için ‘Modern Babil’dir… ‘Büyük Şirk’ Tapınağıdır! Arz-ı Mev’ud hayallerinin son noktasıdır! Ve bilin ki bu karanlık planın sahipleriyle, Gazze’yi bombalayanlarla, dünyaya laboratuvar virüsünü yayan şirk-etlerin hedefi aynıdır! Great Reset yani Büyük Sıfırlama’dır!
 
İnsanları her an mutasyon geçiren virüslerle korkutmak, evlere hapsetmek, ekranlara bağlamaktır… Özellikle yaşlıları ve çocukları tamamıyla hayattan koparmaktır… Korku pandemisini yaymak, sürekli tedirginlik yaratmaktır… Onlar, Dijital Teknolojilerinin hızına ve ‘Yapay Zekâ’larına fazlaca güvenirler. İsterler ki ‘eşref-i mahlûkat’ vasfı sıfırlansın ve insanlar DijitalDünyaDevletiYurttaşı olsun! Sokaklar, meydanlar boşalsın, herkes eve hapsolsun, kimsenin ses çıkartacak hali kalmasın, direniş kırılsın… Ve füzeler masumların üzerine atılsın! Tüm çocuklar öldürülsün! Yıllardır Ahit Sandığı bahanesiyle altı kazılan Mescid-i Aksâ, yerleştirilen sensörlere gönderilecek siber bir tetikleme ile yıkılsın! Olduğu yere çöksün, kendiliğinden yıkıldı densin!
 
Evet, tam da bu tehlikelere dikkat çekmek için yazdık bu kitabı… Bilginin Tevhidi için… Büyük resmi tamamlayabilmeniz için!.. Kudüs’ün, Mescid-i Aksâ’nın… ‘Muallak Kayası’nın metafizik sırlarına, konuyla ilgili tüm kozmik bilgilere vakıf olabilmeniz için… Ve umudu, direnişi diri tutmak için… Şirk-etler ne yaparlarsa yapsınlar, Rabbimizin nurunu tamamlayacağından emin olmanız için… Kalplerinizde o Muallak Kayası’ndan bir parça taşıdığınızı hatırlatmak için…
 
Tam da şu zamanda! Kalbinizin muallak kayasının üzerinde kendi miracınızı başlatmanız için!
 

Mescid-i Aksa’nın Metafizik Sırrı
Dijital İşgal: Asıl Hedef Muallak Kayası isimli 288 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hayati Sır tarafından kaleme alınmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 22.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erdemli İnsanın Yol Haritası pdf oku indir başlıklı makalemizde Erdemli İnsanın Yol Haritası indir, Erdemli İnsanın Yol Haritası oku ve Erdemli İnsanın Yol Haritası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mescid-i Aksa’nın Metafizik Sırrı Dijital İşgal: Asıl Hedef Muallak Kayası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.