Masailer pdf oku indir

Masailer pdf oku indir

“İyilik Yolunda Tanzanya”
 
Bitki ve hayvan çeşitliliği açısından, dünyanın en zengin topraklarından birine sahip Tanzanya’nın Zanzibar adasına özellikle değinmek gerekmektedir. Bu ada; dünyanın en kaliteli baharat tarlalarına sahiptir, lakin nüfus çoğunluğu Müslüman olan adanın tarlalarını işleten ve ticaretini gerçekleştirenlerin Gayrimüslim olması düşündürücüdür, ayrıca yine dünyanın en ilgi çekici turizm bölgelerinden olan Serengeti lokasyonu aynı zamanda yüzyıllardır Masai kabilesine ev sahipliği yapmaktadır. Hayvancılıkla geçinen Masailer açısından, turizm alanı dışında kalan ancak çok bereketli toprakları içeren Serengeti’nin bazı kısımlarının tarıma açılması çok önemlidir. Yine burada yapılan hayvancılıkla beraber dericilik sektörünün geliştirilmesi bölge insanının refahına doğrudan tesir edecektir.
 

Masailer isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Hacı İbrahim Mutlu tarafından yazılmış ve FECR YAYINEVİ yayınevinin 07.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dylan Dog Sayı: 78 / Proje pdf oku indir başlıklı makalemizde Dylan Dog Sayı: 78 / Proje indir, Dylan Dog Sayı: 78 / Proje oku ve Dylan Dog Sayı: 78 / Proje pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Masailer pdf oku indir - PDF indir