Mart Menekşeleri (Karton Kapak) pdf oku indir

tarafından
16
Mart Menekşeleri (Karton Kapak) pdf oku indir

Her şeyi kaybettiğini sanırsın ama gerçek aşk hep ordadır.
 
Emily Wilson yirmilerinde hayatının zirvesindedir. Yazdığı kitap çok satmıştır, tanınan bir eşi vardır ve hayatı mükemmel gidiyordur.
 
Ancak on yıl sonra, Emily’nin tüm hayatı tersine döner. Bu yüzden yengesi Bee onu martta Bainbridge Adası’na çağırdığında hayata yeni bir başlangıç yapmak için arkasına bakmadan  oraya gider. Emily burada 1943 tarihli gizemli bir günlük bulur. Bu günlük ona aradığı yeni başlangıcı verecektir.
 
 Kitap Hakkında Ne Dediler
 
Okumayı ve Sarah Jio’yu sevenler için muhteşem yolculuk başlıyor yine. Bu kitabın nasıl bittiğini anlayamayacaksınız bile.  İclal Aydın /Oyuncu, Yazar
 
Sevgili Sarah Jio kelimelerle bizi sırlarla dolu yitip giden hayatların içine öyle güzel götürmüş ki son cümleden sonra bile hâlâ o küçük adada aklım…  AYŞE ÇINAR / Ses Sanatçısı
 
Mart Menekşeleri aşk ve gizemi derinden hissedeceğiniz bir Sarah Jio eseri. BERNA SARAY SarahJioTurkey
 

Mart Menekşeleri (Karton Kapak) isimli 344 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sarah Jio tarafından kaleme alınmış ve PENA YAYINLARI yayınevinin 04.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şiirler pdf oku indir başlıklı makalemizde Şiirler indir, Şiirler oku ve Şiirler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mart Menekşeleri (Karton Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.