Malamander (Bez Ciltli / Şömizli) pdf oku indir

tarafından
7
Malamander (Bez Ciltli / Şömizli) pdf oku indir

EFSANEVİ MALAMANDER’IN GİZEMİNİ KİM ÇÖZECEK? 
Tuhaf Deniz Kasabası’na kışları kimse uğramaz. Özellikle karanlık çöktüğünde, korkunç sis Canavarağzı Kayalıklarını ve Leviathan gemisini yuttuğunda… Bazıları bu sisin içinde korkunç Malamander’in ayak izini gördüğüne yemin edebilir! 

Herbert Limon, Büyük Nautilus Oteli’nin kayıp eşya sorumlusu, kaybolan eşyaların sahiplerini bulmanın ne kadar zor olduğunun farkında. Özellikle, kaybolan şey bir kız çocuğunun ailesi ise… Kimse on iki sene önce Parma Voilet’in ailesine ne olduğunu bilmez. Violet, ailesini bulmak için Herbert’ten yardım istediğinde olayın ucunun efsanevi Malamander’e uzandığını keşfederler. Tuhaf Deniz Kasabası her daim esrarengiz bir yer olmuştu. Fakat şimdi sis kıyıya çöküyor ve işler çok daha ürkütücü bir hâle geliyor.

Mükemmel bir hayal gücüyle oluşturulmuş macera atmosferi, mitler ve efsaneler yönünden zengin lezzetli bir gotik anlatı. Malamander kitabı Thomas Taylor’ın yetenekli bir yazar olduğunu kanıtlıyor. Bu kitap bütün alkışları hak ediyor.
—The Bookseller
Bu gençlik macerasında bir tatil adasında iki çocuğun yerel bir efsaneyi kovalayışını okuyacaksınız. Yazar mizahi bir ton ile ilginç karakterleri birleştirerek alışılagelmedik bir üçlemenin açılışını yapıyor. Enerjik, fantastik bu anlatı tarafından ele geçiriliyorsunuz.
—Publishers Weekly
 

Malamander (Bez Ciltli / Şömizli) isimli 320 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Thomas Taylor tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ GENÇ yayınevinin 23.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İsveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde İsveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) indir, İsveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve İsveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Malamander (Bez Ciltli / Şömizli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.