Makro Ekonomi Türkiye’den Örneklerle pdf oku indir

tarafından
16
Makro Ekonomi  Türkiye’den Örneklerle pdf oku indir

Bu kitap önce sistemin tek tek parçalarının, sonra da bütününün çalışmasını göstermeyi amaçlıyor. Tıpkı bir otomobilin parçalarının tek tek sökülüp yeniden takılmasında olduğu gibi, bu kitapta yazar, makroekonominin bütün parçalarını tek tek çıkarıp nasıl çalıştığını, sonra da hepsini yeniden bir araya getirip sistemin nasıl işlediğini göstermeyi, böylece makroekonomi okuyanların parçalar arasında kaybolma şikâyetini gidermeyi amaçlıyor.
 

Makro Ekonomi
Türkiye’den Örneklerle isimli 319 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mahfi Eğilmez tarafından kaleme alınmış ve REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 23.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Robotların Yükselişi Yapay Zeka ve İşsiz Bir Gelecek Tehlikesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Robotların Yükselişi Yapay Zeka ve İşsiz Bir Gelecek Tehlikesi indir, Robotların Yükselişi Yapay Zeka ve İşsiz Bir Gelecek Tehlikesi oku ve Robotların Yükselişi Yapay Zeka ve İşsiz Bir Gelecek Tehlikesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Makro Ekonomi Türkiye’den Örneklerle pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.