Madam’ın Unuttukları pdf oku indir

Madam’ın Unuttukları pdf oku indir

“Madam Vlady, bir gün öncesinden hazır ettiği bavulunu almadan çıktı evden. Unutmuş muydu yoksa işlerini hâlledip geri mi dönecekti kimse bilmiyordu. Haber vermemişti evdekilere. Elinde sadece küçücük bir çanta, sırtında üzerinden hiç eksik etmediği siyah paltosu vardı. Onu tanıyanlar bu paltonun anlamını bilirdi mutlaka.”
 
İlayda Özcan, ilk kitabı Madam’ın Unuttukları’nda farklı üslupları, farklı biçimleri bir araya getiriyor. Çok yönlü bir öykücü olduğunu göstererek, her hikâyeden ayrı tatlar almamızı sağlıyor. Bizleri çocuksu, yaratıcı, yabani, ümit dolu, sinik, kırılgan ve çok yönlü karakterlerin dünyasına davet ediyor.
 

Madam’ın Unuttukları isimli 79 sayfadan oluşan kitap ; İlayda Özcan tarafından yazılmış ve EPONA KİTAP yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Huzurun Tarifi Yok pdf oku indir başlıklı makalemizde Huzurun Tarifi Yok indir, Huzurun Tarifi Yok oku ve Huzurun Tarifi Yok pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Madam’ın Unuttukları pdf oku indir - PDF indir